کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیه



رنو توئیزی با پوسته F1 و قلب گنجشک

پدال/ رنو توئیزی یک خودروی الکتریکی بسیار خاص برای استفاده شخصی در شهر و مخصوصاً ترافیک است. بنابراین شما از آن انتظار عملکردی اسپرت یا خارق‌العاده ندارید.

 
پیش از این در سال ۲۰۱۳، رنو یک نسخه منحصربه‌فرد از این خودرو را به نام F1 با تنظیمات خاص برای تیم رنو اسپرت آماده کرد که با الهام از ویژگی‌های خودروهای فرمول یک طراحی شده بود و علاوه بران حتی از تکنولوژی پیچیده بازیافت و ذخیره انرژی KERS نیز سود می‌برد که قدرت آن را به ۹۷ اسب بخار افزایش می‌داد.


حالا با الهام از این خودروی منحصربه‌فرد، نسخه‌ای جالب از توئیزی در بازار انگلستان ارائه شده که از نظر بصری همان ویژگی‌ها را نمایش می‌دهد. سپر، تهاجمی با لبه‌های مخصوص فرمول یک، چرخ‌ها و تایرهای اسپرت، اسکرت های جانبی و اسپویلر عقب بزرگ و یک دیفیوزر هیولایی همگی از فیبر کربن، چهره‌ای به این خودرو بخشیده‌اند که بیننده را بسیار متعجب خواهد کرد.

 
شرکت سازنده این نسخه یعنی Oakley Design، پنجره‌های استاندارد جانبی را نیز حذف کرده و بادگیرهای کوچکی را جایگزین آنها نموده است. آینه‌های فیبر کربنی و صندلی مسابقه‌ای سطلی شکل با فرمان سفارشی از دیگر تغییرات این مدل توئیزی هستند.

 
خوب اگر انتظار سیستم KERs در این نسخه را دارید، ناامید خواهید شد زیرا باید به تنها ۱۷ اسب بخار قدرت موتور الکتریکی آن اکتفا کنید که شاید برای استفاده در شهر پرترافیک کافی باشد به شرطی که توقع زیادی از آن نداشته باشید.