کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیهسرمایه‌گذاری کلان ولوو برای موتور

دنیای اقتصاد/ شرکت خودروسازی سوئدی ولوو که توسط شرکت چینی جیلی خریداری شده،اخیرا اعلام کرد برنامه دارد تا‌ مبلغی بالغ بر ۸۲ میلیون دلار را برای فراهم کردن زیرساختی مناسب برای تولید موتورهای الکتریکی سرمایه‌گذاری کند.

این شرکت می‌خواهد در پنج سال آینده کارخانه موتورسازی خود را در شهر اسکوده سوئد به مونتاژ و در نهایت ساخت موتورهای الکتریکی اختصاص دهد. این کارخانه از زمان تا‌سیس شرکت در سال ۱۹۲۷ مشغول به کار است و اولین خودروی ولوو به همراه موتورش در این کارخانه تولید شدند. ولوو در حال حاضر دورنمای خود را به‌عنوان یک شرکت تولیدکننده خودروهای الکتریکی مشخص کرده است که این برنامه شامل سهم ۵۰ درصدی خودروهای تمام الکتریکی از فروش کل این شرکت تا‌ سال ۲۰۲۵ می‌شود. باقی سهم فروش نیز از آن خودروهای هیبریدی این شرکت خواهد بود. در حال حاضر ولوو طراحی موتورهای الکتریکی و باتری‌هایش را در مراکز خود در شهر گوتنبرگ سوئد و همچنین شانگهای چین انجام می‌دهد.