افزایش قیمت در محصولات رنو هند در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیهافزایش قیمت در محصولات رنو هند

دنیای اقتصاد/ رنو هند اعلام کرده است که افزایش قیمت در کل وسایل نقلیه خود تا ۲۸ هزار روپیه را از ابتدای ژانویه سال ۲۰۲۱ آغاز می‌کند.

این افزایش قیمت‌ها بسته به انواع مدل‌ها، متفاوت است. افزایش قیمت در نتیجه افزایش هزینه نهاده‌های تولید از جمله فولاد، آلومینیوم، پلاستیک و سایر هزینه‌ها صورت می‌گیرد. رنو هند در حال حاضر مدل‌هایی مانند هاچ بک کوئید، MPV هفت صندلی ترایبر و شاسی بلند جمع و جور داستر را به فروش می‌رساند. این شرکت مزایای برای فروش محصولات خود در این کشور در نظر گرفته است. رنو کوئید در ۸ مدل، ۶ گزینه رنگ و دو پیشرانه در دسترس است. رنو تذایبر نیز در چهار نوع RXE، RXL، RXT و RXZ در دسترس است. این وسیله نقلیه هفت نفره از مزایای قیمتی مناسبی برخوردار است و محدود به گزینه موتور بنزینی است. رنو همچنین در حال کار روی یک شاسی‌بلند به نام کیگر است که به زودی در هند روانه بازار می‌شود. این برند قبلا طرح‌هایی از مدل مفهومی را منتشر کرده است که تصویری از طراحی خودرو در آینده را به ما ارائه می‌دهند.