کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیهنامزد‌های نهایی خودروی سال ۲۰۲۱ اروپا معرفی شدند

نامزد‌های نهایی خودروی سال ۲۰۲۱ اروپا معرفی شدند
		

	
        
	
				مجموعه: دنیای خودرو		
	فهرست نهایی خودرو‌های سال ۲۰۲۱ اروپا معرفی شدند که در این میان نام سه خودرو از شرکت فولکس واگن به چشم می‌خورد. 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، طبق روال هرساله در ابتدای سال میلادی مراسمی برگزار می‌شود که در این مراسم چند خودرو برتر ساخت اروپا که قابلیت‌های خاصی دارند به عنوان خودرو سال در مسابقه Rover 2000 معرفی می‌شوند. مراسم امسال ۳۸ نامزد داشت که با تجدید نظر در این لیست به ۲۹ نامزد کاهش و در تجدیدنظر نهایی ۷ خودرو انتخاب شدند.
 
نکته قابل توجه برای شرکت کردن در این مسابقه این است که خودرو باید جدید باشد و تا قبل از پایان سال در پنج یا بیشتر بازار‌های اروپا به فروش رسیده باشد.
 

معرفی هفت نامزد نهایی خودرو سال ۲۰۲۱
۱. سیتروئن C4
۲. جامپرا فورمنتور
۳. فیات نیو ۵۰۰
۴. لندرور دیفندر
۵. اسکودا
۷. شناسه فولکس واگن۳
 
همانطور که در این لیست مشاهده می‌کنید، سه خودرو از این نامزد‌ها از گروه فولکس واگن هستند که شامل خودروها اسکودا، کوپرا و البته فولکس واگن می‌شود. توجه به این نکته مهم است که در میان نامزد‌های نهایی، دو مدل کاملاً الکتریکی وجود دارد که VW ID.3 و فیات نیو ۵۰۰ هستند. رای گیری نهایی برای اتومبیل سال امسال در پایان ماه فوریه انجام می‌شود و برنده در تاریخ ۱ مارس ۲۰۲۱ به صورت آنلاین اعلام خواهد شد.
 
سال گروهی گذشته، پژو ۲۰۸ با انتخاب بهترین خودرو‌های سال ۲۰۲۰، برنده پورشه تایکان، سری 1 BMW، تسلا مدل ۳ و سه پلاک رند شد. برنده امسال توسط متشکل از ۶۰ هیئت منصفه انتخاب می‌شود که از روزنامه نگاران خودرو از ۲۳ کشور اروپایی تشکیل شده‌اند. گفتنی است؛ از سال ۱۹۶۴ مراسم Rover 2000 به اولین برنامه برای معرفی خودرو سال و اعطای جایزه معتبر به برندگان این مسابقه تبدیل شد.