کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیهمرسدس GLS 63 با اسب‌های خوفناک ویلز اند مور

پدال/ مرسدس AMG GLS 63 در حال حاضر یکی از لوکس‌ترین شاسی‌بلندهای پرفورمنس بازار محسوب می‌شود. به تازگی عملکرد این خودرو با نوازش ویلز اند مور، چشمگیرتر هم شده است.

ویلز اند مور به سراغ پیشرانه هشت سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی GLS 63 4Matic رفته که در حالت استاندارد، ۶۰۳ اسب بخار نیرو و ۸۵۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. چهار مرحله تقویتی برای این پیشرانه در نظر گرفته شده که خریداران می‌توانند یکی از آن‌ها را انتخاب کنند.


پکیج اول با برخی تغییرات نرم‌افزاری و نصب ماژول‌های ساده می‌توان از قدرت ۷۰۰ تا ۷۱۰ اسب بخاری و گشتاور ۹۵۰ نیوتن‌متری سود برد. برای کسانی که به دنبال عملکرد بالاتری هستند، مبدل کاتالیزور جدید و توربوهای بزرگ‌تری به خدمت گرفته می‌شود که نتیجه آن افزایش قدرت به ۸۰۰ اسب بخار و گشتاور به ۱۰۴۰ نیوتن‌متر خواهد بود. این پکیج می‌تواند سرعت نهایی خودرو را به ۳۲۰ کیلومتر بر ساعت افزایش دهد.


در پکیج سوم، توربوشارژرهای جدید و مخازن تقویت شده با توان ۸۶۰ اسب بخاری و گشتاور ۱۱۵۰ نیوتن‌متری همراه می‌شوند و در کیت چهارم یا غول مرحله آخر، اصلاح پمپ‌های سوخت، توربوها و نرم‌افزارهای جدید نتیجه ۹۲۰ اسب بخاری و ۱۱۵۰ نیوتن‌متری خواهند داشت و این بیشترین قدرتی است که از این موتور بدون تغییرات در حجم موتور و یا تغییرات وسیع در آن حاصل شده است.

علاوه بر پیشرانه، مجموعه‌ای از چرخ‌های متمایز ۲۴ اینچی با یک مهره مرکزی با سایز تایر ۲۹۵/۳۰ در جلو و ۳۳۵/۳۰ در عقب برای این خودرو در نظر گرفته شده‌اند.

 

قیمت کیت اول شامل ۳۱۳۳ دلار برای بهبود نرم‌افزاری و ۳۹۹۰ دلار  برای کیت آسان نصب شو است. کیت مرحله دوم، ۲۰۹۶۰ دلار و کیت مرحله سوم ۳۸۷۷۷ دلار قیمت‌گذاری شده‌اند. آخرین مرحله نیز برای مشتریان مشکل‌پسند آن ۵۲۴۰۲ دلار آب خواهد خورد.