سفری به شهر M ب‌ام‌و در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیهسفری به شهر M ب‌ام‌و

پدال/ ب‌ام‌و M جدیدترین تیزر تبلیغاتی شهر M خود را با حضور برخی از بهترین محصولات پرفورمنس تاریخش منتشر کرده است.
این کمپانی می‌گوید شهر M موفق‌ترین کمپین دیجیتالی شرکت بوده و در این فیلم که The Drop نام دارد قهرمان داستان یک دستگاه E30 M3 را از ناوگان خودروهای هریتیج ب‌ام‌و M می‌راند.


در کل ۱۸ محصول ب‌ام‌و M در این ویدئو حضور دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به M2 CS، M4 GTS، M3 GTS، M5 و E46 M3 اشاره کرد. در این فیلم همچنین نگاهی گذرا به نسل جدید M3 تورینگ خواهیم داشت که طی آن مارکوس فلش رئیس بخش M ب‌ام‌و به بخش عقب خودرو تکیه داده است.


مدیر فروش و بازاریابی ب‌ام‌و M می‌گوید:

شهر M موفق‌ترین کمپین دیجیتالی شرکت ما بوده به ویژه اینکه کل جامعه ب‌ام‌و M از سراسر دنیا در شکل‌گیری آن حضور فعالانه‌ای دارد. این طرفداری و هویت باعث ایجاد چیزی بسیار خاص شده که ب‌ام‌و M را بسیار منحصربه‌فرد می‌سازد. به همین خاطر ما از ادامه این داستان موفقیت‌آمیز و ساخت قسمت‌های بعدی فیلم شهر M خوشحال هستیم.
هم‌اکنون زمان هیجان‌انگیزی برای برند ب‌ام‌و M است. بازوی پرفورمنس ب‌ام‌و نه تنها مسئول تولید برخی از بهترین محصولات پرفورمنس بازار است بلکه در سال ۲۰۲۱ محصول تمام الکتریکی خود را بر پایه سدان i4 تولید خواهد کرد. انتظار می‌رود i4 استاندارد قدرت ۵۲۳ اسبی داشته باشد و بنابراین بی‌صبرانه منتظر تولید نسخه M آن هستیم. شکی وجود ندارد که این خودرو بهبودهایی در بخش سیستم تعلیق و ترمزها و همچنین طراحی ظاهری و کابین خواهد داشت.