کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیهپایان شاسی بلند افسانه‌ای تویوتا

پایان شاسی بلند افسانه‌ای تویوتا
		

	
        
	
				مجموعه: دنیای خودرو		
	


 لندکروزر شاید با چهره‌ای جدید بازگردد. لندکروزر تویوتا از سال ۲۰۲۱ دیگر در بازار آمریکا عرضه نمی‌شود، اما تویوتا می‌گوید ممکن است ورژن بهتری از آن دوباره بازگردد. بیش از ۶۰ سال است که تویوتا، لندکروزر را به دنیا معرفی کرده و فقط از سال ۲۰۰۷ تا به حال ۲۰۰ سری از آن عرضه شده است.
 
لندکروزر سری ۲۰۰ هم تا به حال دوبار تغییر چهره داده، اما بعید است تغییر چهره سوم را به خود ببیند. با اینکه قیمت آن خیلی بالا است و سن آن هم خیلی بالا رفته، این شاسی بلند با «بدنه روی فریم» body-on-frame که شیوه‌ای قدیمی به حساب می‌آید هنوز مشتریان خاص خود را دارد. اما گزارش‌های جدید مجله کار‌اند درایور نشان می‌دهد که سال ۲۰۲۱ آخرین سال تولید و عرضه لندکروزر در آمریکا است.
 
به گزارش سایپانیوز به نقل از Roadshow طی ۶۰‌سال گذشته، لندکروزر شهرت افسانه‌ای پیدا کرده و استخوان‌بندی محکم آن، باعث دوام، جلب اعتماد و توانایی عبور از دشوارترین مسیرها شده است. قابلیت‌های آن در دشت و دمن و مسیر‌های صعب العبور طی این دوران بهبود چشمگیری پیدا کرده است و در سایر بخش‌های دنیا وانت لندکروزر هواداران زیادی بین کشاورزان و شبه نظامیان و آزادی‌خواهان دارد.
 

 
 دنیای اقتصاد