کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیهفراخوانی ۲۹۵ هزار خودرو کیا موتورز در آمریکا به دلیل نقص فنی

تسنیم/ شرکت کیا موتورز کره جنوبی اعلام کرد ۲۹۵ هزار دستگاه خودروی خود در آمریکا را به دلیل خطرات ناشی از آتش سوزی موتور فراخوان خواهد کرد.

شرکت کره ای کیا موتورز روز شنبه اعلام کرد که 295 هزار دستگاه خودروی خود در آمریکا را به دلیل خطرات ناشی از آتش سوزی موتور فراخوان خواهد کرد.


این خودروساز کره جنوبی اعلام کرد که این فراخوان شامل برخی از مدل های 2012-2013 سورنتو، 2012-2015 فورت و فورت کوپه، 2011-2013 اوپتیما هیبرید، 2014-2015 سول و مدل 2012 اسپورتیج است چرا که ممکن است هنگام رانندگی آتش سوزی محفظه موتور رخ دهد.

نمایندگی ها محفظه موتور را از نظر نشت سوخت یا روغن بررسی می کنند، آزمایش موتور را انجام می دهند و در صورت لزوم، تعمیرات از جمله تعویض موتور را انجام می دهند.

شرکت کیا همچنین گفت که در حال حاضر در حال توسعه و به روزرسانی نرم افزار سیستم تشخیص سنسور ضربه است.

هفته گذشته، هیوندای موتور و کیا موتورز پس از اعلام مقامات آمریکایی، با جریمه بی سابقه 210 میلیون دلاری موافقت کردند، چرا که این خودروسازان کره جنوبی نتوانسته بودند به موقع 1.6 میلیون خودروی خود را به علت مشکلات موتوری فرا بخوانند.
بر اساس اعلام اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه های آمریکا NHTSA، این دو خودروساز کره ای پس از آنکه این اداره گفت برخی اطلاعات را در مورد فراخوان ها به طور نادرست به آن گزارش داده اند، با جریمه موافقت کردند.