کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیهنمایندگی های ایساکو رتبه «ممتاز» کشور را کسب کردند

- اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو)، نمایندگی 5099 ایساکو با کسب رتبه 98٫4 موفق به کسب رتبه ممتاز در بین تمامی نمایندگی‌های خدمات پس از فروش کشور شد. همچنین نمایندگی 3017 فریمان نیز پس از این نمایندگی، بر جایگاه ممتاز تکیه زد.
بنابراین گزارش، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران،  همه ساله نمایندگی‌های خدمات پس از فروش خودروسازان را بر طبق استاندارها و معیارهای خاصی مورد ارزیابی قرار می‌دهد و بر طبق این ارزیابی‌ها از 2500 نمایندگی خودروسازان در سراسر کشور، دو نمایندگی ایساکو موفق به کسب رتبه ممتاز در ارائه خدمات پس از فروش شده‌اند.
معاون خدمات پس از فروش این مجموعه ضمن تشریح این‌که ایساکو از بین 659 نمایندگی فعال در سراسر کشور، در حال حاضر دارای دو نمایندگی ممتاز و 410 نمایندگی رتبه یک است افزود: نمایندگی‌های خدمات پس از فروش برای کسب رتبه ممتاز باید حداقل به رتبه 95 در این حوزه دست یابند. در واقع باید برآیند امتیاز عملکرد، امتیاز میدانی و امتیاز تشویقی آن‌ها از حداکثر امتیاز قابل قبول شرکت بازرسی بالاتر باشد.
وردینی ادامه داد: امتیاز میدانی نمایندگی شامل فرآیندها، امکانات/تجهیزات و نیروی انسانی است که این دو نمایندگی با کسب بالاترین امتیازها در این زمینه در رده نمایندگی‌های ممتاز وزارت صمت، جای گرفته‌اند.
وردینی در ادامه گفت: یکی از مهم‌ترین شاخص‌های کسب رتبه ممتاز، پذیرش خودرو بالاتر از میانگین شرکت است که در تعمیرگاه مجاز شماره 2 ایساکو (5099) در شرق تهران روزانه، حدود 70 پذیرش صورت می‌گیرد که بیش از 5 برابر میانگین پذیرش در تمامی نمایندگی‌هاست.
معاون ایساکو در ادامه تشریح کرد: این نمایندگی‌ها در حالی به این رتبه دست یافته‌اند که در گزارش‌های میدانی و نظرسنجی‌ها، مراجعان به صورت مستمر از خدمات دریافتی، تکریم مشتریان، کیفیت و سرعت تعمیرات و عدم بازگشت به تعمیرگاه ابراز رضایت کرده‌اند.
وی با اشاره به این که شرکت ایساکو در سال جاری توانست با تلاشی چند جانبه، به صورت مستمر، مسیری صعودی را در شاخص رضایت مشتریان طی کند، گفت: این شرکت در انتهای پاییز امسال با 17 امتیاز رشد نسبت به مدت مشابه در این شاخص و کسب امتیاز 783 رکوردی بی‌نظیر در این زمینه به دست آورده است.
وردینی در پایان گفت: این دستاورد نشانه اهمیت مشتری در زنجیره ارزش حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو است و تلاش‌های آتی این شرکت نیز در همین مسیر ادامه خواهد داشت.