کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیهدورنمای برقی هیوندایی

دنیای اقتصاد/ شرکت هیوندایی موتور اخیرا برنامه تجاری «استراتژی ۲۰۲۵» خود را به روز کرده که طبق آن، با وجود تا‌ثیر شدید ویروس کرونا در روند تولید طی سال ۲۰۲۰، اهداف الکتریکی‌سازی مانند یک سال قبل است.

این شرکت در نظر دارد تا‌ سال ۲۰۲۵ فروش خودروهای تمام الکتریکی خود را به‌تدریج به سالانه ۵۶۰ هزار دستگاه برساند و سهم ۸ تا ۱۰ درصدی از فروش جهانی خودروهای الکتریکی را به خود اختصاص دهد. این اولین گام یک حرکت گسترده‌تر برای بازنشستگی کامل از خودروهای سوخت فسیلی تا‌ سال ۲۰۴۰ در بازارهای بزرگ جهانی است. از سال ۲۰۳۰، این شرکت به‌تدریج محصولات برقی را در بازارهای اصلی مانند ایالات‌متحده، اروپا و چین و سرانجام با هدف تولید محصولات کاملا الکتریکی خود در بازارهای بزرگ جهانی تا‌ سال ۲۰۴۰ گسترش می‌دهد. بیش از ۱۲ مدل جدید تا‌ سال ۲۰۲۵، براساس پلت‌فرم E-GMP ارائه می‌شود. اولین محصول برقی هیوندای در برنامه‌ریزی میان مدت این شرکت، آیونیک ۵ خواهد بود که برای سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است.