کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیهتیگو۵ با موتور توربو می آید

عصر خودرو/ خودروی تیگو۵ یکی از محبوبترین شاسی بلندهای تولیدی بازار ایران میباشد که حدود ۵ سال با موفیت به بازار ایران عرضه گشته و تا کنون بیش از ۴۵۰۰۰ دستگاه از آن به فروش رفته است ، این خودرو چندین تغییرات را متناسب با شرایط نیاز بازار داشته است.

 با این حال امروز تیگو5 به عنوان یک محصول جا افتاده و با کیفیت در نظر گرفته میشود و به زودی مدل توربو این خودرو با گیربکس جدید را مطابق با تقاضای بازار وارد مرحله تولید و عرضه خواهد شد.

موتور توربو این خودرو، همان موتور معروف و خوش سابقه 1.5 لیتری توربو می باشد که بر روی محصولات لوکس و خوشنام چون  تیگو7- آریزو6- ایکس 55 و آریزو5 قرار دارد ، در طول مدت 3 سال که از عرضه این موتور با لوکس ترین محصول یعنی تیگو7 میگذرد ، عملکرد بسیار خوب و بهینه و همچنین قابل اعتمادی را داشته است. این موتور طراحی شرکت معروف اتریشی  AVL میباشد و  سیستم توربو آن نیز تکنولوژی شرکت  معروف هانیوال می باشد.

از سوی دیگر گیربکس این خودرو نیز نسل جدید گیربکس های CVT 25 میباشد که این گیربکس ها 9 سرعته بوده و اولین بار بر روی خودروی آریزو6 نصب گردید که آن هم عملکرد موفقی دارد و جالب است که بدانید جزو 10 گیربکس برتر بازار خودروی چین در سال گذشته انتخاب گردید که کارائی بالای آنرا نشان میدهد. این گیربکس جدید همراه با موتور توربو کارایی بالایی را دارد.

همچنین به این خودرو سیستم فرمان برقی نیز اضافه شده که هم راحتی و هم ایمنی آنرا افزایش میدهد ، قطعا این موتور و گیربکس قدرتمند و با درجه کارایی بالا در کنار ویژگی های مشتری پسند تیگو5  ، چون بدنه جادار و مستحکم  ، مناسب خانواده های ایرانی  میباشد و آپشن های رفاهی و ایمنی چون مانیتور 10 اینچی به همراه نویگیشن ، و ایربگهای جانبی و سیستم پایداری + ضد لغزش + کنترل در سربالایی و... در کنار خدمات پس از فروش گسترده در مقایسه با رقبا  میتواند باعث موفقیت بیشتر این خودرو گردد.