کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیهدر بازار پائیزی خودرو چه خبر است؟

اقتصاد نیوز/ رصد بازار خانواده پراید از تداوم افزایش قیمت پراید و رکورد شکنی این مدل ارزان قیمت در بازار حکایت دارد به گونه ای که کف قیمت خودرو در سه هفته اخیر ۳۰ میلیون تومان بالا آمده است.
پراید هفته گذشته را با بالاترین رشد قیمت در میان محصولات پرتیراژ به پایان رساند، اما این رشد با شروع هفته جدید تداوم پیدا کرد؛ به گفته فعالان بازار خودرو محصولات خانواده پراید شروع هفته را با رشد قیمت آغاز کردند.

پراید هاچ بک 154 میلیون تومان
پراید 111 مدل بدون صندوق خانواده پراید محسوب می شود که در میان محصولات اسپرت جوان پسند قرار دارد؛‌ خودرویی که بالاترین رشد قیمت در بازار پرتیراژها را به خود اختصاص داده است.  پراید 111 که در آخرین روز هفته گذشته با قیمت 145 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شد،در ابتدای این هفته با قیمت میانگین 154 میلیون تومان در بازار چکش خورد  تا به این طریق رشدی نزدیک به 10 میلیون تومان را ثبت کند؛ پراید 111 در بازه قیمتی 152 تا 156 میلیون تومان امروز در بازار عرضه شد.    

دومین محصول از خانواده پراید مدل 131که تولید آن تیر سال جاری متوقف شد نیز از رشد قیمت بی نصیب نبوده و قیمت آن به 130 میلیون تومان رسیده است. اما در خصوص پراید  132 یکی دیگر از محصولات خانواده پراید که که تولید آن سال گذشته متوقف شد می توان در بازار مدل 98 بدون کارکرد آن را با قیمت 135 میلیون تومان یافت.

وانت پراید نیز در میان برخی از صنوف طرفداران خاص خود را دارد به گفته فعالان بازار خودرو وانت پراید مدل 151 در بازار با میانگین قیمت 130 میلیون تومان معامله شد.