کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه در کرج کارشناسی ماشین تشخیص رنگ در کرج جهانشهر مهرشهر عظیمیهرندری جالب از نسل جدید پژو ۳۰۸ مدل ۲۰۲۱

پدال/ اگرچه تست‌های پیش از تولید نسل جدید پژو ۳۰۸ مدل ۲۰۲۱ در حال انجام است اما برخی طراحان با انتشار رندرهایی از این هاچبک کامپکت به پیشواز طراحی آن رفته‌اند.

با وجود پوشش‌های استتاری سنگین روی نمونه‌های پیش‌تولیدی، حدس زدن طراحی ظاهری این خودرو کمی سخت است اما با این وجود نیز شاید برخی موارد اشتراک با رندرهای موردبحث وجود داشته باشد.


این رندر مجاری که توسط Kolesa ارائه شده نشان دهنده طراحی برجسته بخش جلو و عقب پژو ۳۰۸ جدید است. البته ما می‌دانیم که چراغ‌های جلوی مدل تولیدی تفاوت خواهد کرد و کاپوت نیز بزرگ‌تر خواهد بود. در واقع شاید فقط جلوپنجره این رندر با نمونه اصلی تشابه زیادی داشته باشد.

همین موضوع در پروفایل جانبی نیز صادق است جایی که خطوط نرم‌تر و خط سقف خمیده‌تر به سمت عقب دیده می‌شود. همچنین مشخص نیست که آیا سپر مدل تولیدی دارای همان خیزهای شدید در هر طرف درب پشتی خواهد بود یا خیر.

 
انتظار می‌رود نسل جدید پژو ۳۰۸ در نیمه اول سال ۲۰۲۱ رونمایی شده و از پلتفرم به‌روز شده EMP2 استفاده کند. این خودرو می‌تواند با قوای محرکه بنزینی، هیبریدی ملایم و پلاگین هیبریدی عرضه شود. نسخه پرچم‌دار احتمالاً با زیربرند PSE در دسترس خواهد بود و شاید از پیشرانه ۱.۶ لیتری و دو واحد الکتریکی و قدرت کل ۳۰۰ اسب بخاری استفاده کند. به این ترتیب پژو رقیبی قابل برای محصولاتی همچون هوندا سیویک تایپ R و رنو مگان R.S. تروفی تولید خواهد کرد.